İndirim!
,

Fatura Çevirici


İşletmelerin düzenlemiş olduğu faturaları işletmelerde kullanılan ticari yazılımlardan (Logo, Mikro, Zirve, ETA, Akınsoft ve diğer programlar) Serbest Mühasebeci Mali Müşavir’lerin kullandığı muhasebe programlarına aktarımını sağlayan ve muhasebeleştiren bir yardımcı programdır.

449,00 TL 498,75 TL + KDV

Product price:
Ek hizmet bedeli:
Toplam Ödeme:

Peki nedir bu “Fatura Çevirici” ? Nasıl çalışır ?

Nasıl ÇalışırFaturalarını bilgisayar ortamında kesen veya işleyen , piyasada bilinen ticari paket programlardan birini kullanan mükellefiniz olduğunu varsayalım. Zaten yüklü miktarda fatura kesen işletmelerin büyük bir çoğunluğu ticari program kullanır faturalarını  düzenler. Yani sizin işleyeceğiniz fatura verileri mükellefinizin ticari programında hali hazırda durmaktadır . Tek yapmanız gereken aylık fatura listesini excel dökümü olarak mükellefinizden istemek . Bu excel dökümünün herhangi bir formatta olma zorunluluğu yok. Yeter ki içinde faturaya ilişkin temel bilgiler ( fatura no ,fatura tarihi , müşteri, toplam kdv,matrah,genel toplam vb.) olsun. Bu fatura listesini “Fatura Çevirici” ye yükleyip , dosya içeriğini bir sefer tanıttığınız zaman , yazılımımız excel dosyasını okuyup faturaları kendi içerisine alır . Daha sonra sizin belirteceğiniz 391 , 600 , 120 veya 191, 153, 320 alt hesaplara göre yevmiye maddelerini oluşturup , ister günlük , ister 10 günlük , ister aylık fişler halinde kullandığınız muhasebe programına fiş aktarımını yapar.

Programlar

Luca, Gms.Net, Mikro, Datasoft, Logo Go / Tiger, Orka (Dos- SQL), Eta, Zirve ve Dia muhasebe programları ile entegre çalışan “Fatura Çevirici” ile günler süren fatura yazma yükünü ortadan kaldırabilirsiniz . Fatura verileri, insan müdahalesi olmadan direk programınıza atılacağı için hata riski sıfıra düşer . Size excel ortamında faturalarını iletebilecek her mükellefiniz için kullanabileceğiniz “Fatura Çevirici”’nin özelliklerinden biri de Ba/Bs formlarının otomatik olarak oluşturulmasına yardımcı olmaktır.

Fatura Çevirici’nin Avantajları

Uyumluluk

İşletim sisteminiz ve Mali Müşavir Paket Programınızla sorunsuz çalışır.

Onaylanmış Kullanım

Ülke genelinde 70 ilde 350′ nin üzerinde SMMM’ nin onayını almıştır.

Özelleştirilebilir

İçerik ve uygulamalarda değişiklik mi istiyorsunuz? Destek birimizi aramanız yeterli. İlk güncelleme takvimi içerisinde talebiniz gerçekleştirilir.

Anlaşılır İçerik

Uygulamalarda kullanılan mesleki terimler ve menü dizilimleri müşteri taleplerine göre dizayn edilmiştir.

Hız ve Performans

Yüzlerce faturayı birkaç dakika içerisinde muhasebeleştirin . Zamandan kazanın!

Yardım ve Destek

Kapsamlı video arşivi, eğitim dokümanları ve telefon destek ile her zaman yanınızdayız.

Stok Kodu: faturaDonustur Kategoriler: ,