e-Dönüşüm Hizmeti Alım Sözleşmeleri

1. Başvuru Sözleşmesi

Sağdaki formlardan seçiminiz ile e-Fatura veya e-Arşiv hizmetini sağlayan Digital Planet firmasına yetki veren ilgili sözleşme, verdiğiniz mail adresinize iletilecektir. Size özel oluşturulan sözleşmenizi kaşeleyip imzaladıktan sonra gerekli evraklar ile birlikte aşağıdaki adrese kargolayın.

Gerekli Evraklar:

  1. Vergi Levhası Fotokopisi
  2. İmza Sirküleri / İmza Beyanı Fotokopisi
  3. Ticaret Sicil Oda Kayıt Belgesi Fotokopisi
  4. Yetkili Kişi Kimlik Fotokopisi

Kargo Adresimiz:

Levent Mahallesi, Talatpaşa Cd. Şair Çelebi sok No:1 Kat: 2 Ortabayır Mah, 34413 Kağıthane/İstanbul

* Kargo ulaşana kadar vakit kazanmak için sözleşmelerin imzalı kısmını taratıp veya resmini çekip gerekli belgeler ile birlikte destek@elektronikfaturam.com adresine gönderebilirsiniz.

2. Mali Mühür Temini

Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan KamuSM aracılığıyla mali mühür sertifikası almanız için elektronikfaturam.com destek ekibi sizin adınıza başvuruyu gerçekleştirir.

Mali mührünüz varsa 3ncü adıma geçin.
Mali mühür başvurusu ücretlidir, ödemeyi TÜBİTAK’ın başvuru esnasında size vereceği Vakıfbank hesabına yapmanız gerekmektedir.
Yaklaşık bir hafta içinde size posta ile USB Akıllı Kart tarafınıza gönderilir. Teknik ekibimiz sizin adınıza mührün aktivasyonunu tamamlayacaktır.

3. Canlı Ortam Başvurusu

e-Fatura kullanıcısı olmak için Mali mührünüz ile birlikte Gelirler İdaresi sitesinde E-fatura başvuru formununu ekibimiz doldurur,hesabınızı aktifleştirir, gerekli, kurulumları tamamlar ve eğitimlerini ekibimizden alırsınız.

Yardım Hattı

Başvuru sürecinde takıldığınız herhangi bir yerde 0 850 840 4 987 destek hattından yardım alabilirsiniz.

Sözleşmeler