,

e-İrsaliye 10.000 Kontör


E-İrsaliye

Kağıt irsaliye ile birebir aynı hukuki niteliklere sahip elektronik belgedir. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın uygulaması aracılığıyla alıcının posta kutusuna gönderilip, alıcının malları kabul veya red durumunu bildiren yanıtının yine aynı uygulama üzerinden satıcıya iletilmesi süreçlerini kapsayan e-İrsaliye uygulaması, alıcı ve satıcı arasında kapalı devre bir sistemde çalışır.

17.000,00 TL + KDV

Product price:
Ek hizmet bedeli:
Toplam Ödeme:

e-İrsaliye Uygulamasını Kimler Kullanabilir?
e-Fatura uygulamasına dahil olan ve 487 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde açıklanan usul ve esaslara uygun olarak, e-İrsaliye düzenleyebilme ve iletebilme konusunda gerekli hazırlıklarını tamamlayarak e-İrsaliye uygulamasına dahil olmak için gerekli başvuruyu yapan kullanıcılar isteğe bağlı olarak e-irsaliye uygulamasından faydalanabilirler.

e-İrsaliye Uygulamasını Nasıl Kullanabilirsiniz?
e-İrsaliye uygulamasını kullanabilmek için e-Fatura uygulamasına dahil olmak gerekmektedir. E-İrsaliye başvurunuzu GİB’e bildirerek ve sonrasında elektronikfauram.com e-irsaliye uygulamasına başvurarak sürece dahil olabilirsiniz.

e-Fatura mükellefiyseniz

Maliyet Avantajı
Kağıt, baskı, arşivleme, iş gücü ve dağıtım maliyetlerinde tasarruf sağlarsınız.
Kolay Entegrasyon
Erp entegrasyonu ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde entegrasyon sağlar, güvenilir bir geçiş süreci deneyimlersiniz.
Güvenli Veri
e-İrsaliyelerinizi dijital ortama taşıyarak, kayıtlarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz.
Kolay Erişim
Dijital ortamda oluşturduğunuz e-İrsaliyelerinize hemen ulaşabilirisiniz.
Çevre Dostu
Kağıt kullanımını ortadan kaldırarak doğayı korursunuz.
Yasal Uyumluluk
Gelir İdaresi Başkanlığı’nın mevcut standartlarına uyumlu ve değişen mevzuata göre güncellenen yapısıyla işlemlerinizi güvenle takip etmiş olursunuz.
Verimli ve Tasarruflu e-İrsaliye
İrsaliyenin gönderilmesine dair şirket içi operasyonel süreçlerin yönetilmesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Stok Kodu: e-irsaliye10000 Kategoriler: ,