,

e-Mutabakat 250 Kontör


e-Mutabakat hizmeti, şirketlerin müşteri ve/veya tedarikçileri arasında tanımlanmış alacak-borç hesaplarının elektronik ortamda kolay, hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırılmasını sağlar.

BA-BS mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır.

150,00 TL + KDV

Product price:
Ek hizmet bedeli:
Toplam Ödeme:

HIZLI VE HATASIZ MUTABAKAT BİLDİRİMİ
Firmalar kendi aralarında alacak-borç hesaplarını kontrol ederek tek seferde ve hatasız analiz yapılmasını sağlar. İşletmeler Kişi bazlı erişim altyapısını kullanarak mutabakat bildirimlerini pratik ve hızlı bir şekilde karşı tarafa iletir ve geri bildirimleri tek ekran üzerinden takip edilebilir.

HIZLI GÖSTERGE PANELİ
Gösterge tabloları aracılığıyla belirlediğiniz dönemde gerçekleşen toplam mutabakatlarınızı, bekleyen mutabakatlarınızı, mutabıklık sağlanan ve sağlanmayan firmalar ile mutabakatlarınızı adet ve tutar bazında anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ
e-Mutabakat’ın kullanımı kolay ve sade arayüzü sayesinde kullanıcılar mutabakatlarını kolayca gerçekleştirip takip edebilirler.

HIZLI VE KOLAY ERİŞİLEBİLİRLİK
İstenilen zamanda, istenilen yerden (bilgisayar, mobil telefon ve tabletler) sisteme erişebilir, böylece mutabakat sonuçlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

OPERASYONEL MALİYETLERDE DEĞERLİ ORANDA DÜŞÜŞ
Daha önce uygulanan mutabakat süreçlerinde ki kağıt kullanımını ortadan kaldırarak kağıt, yazıcı çıktısı, telefon görüşmeleri, kurye gönderimi ve arşivlemeye dair tüm operasyonel işlemlerinizin elektronik yönetim ve takibini mümkün kılar ve firmanızın maliyetlerini düşürür

DAHA VERİMLİ İLETİŞİM
Mutabakat bildiriminden sonuçlandırmaya dayanan süreçte karşılıklı iş yürüttüğünüz firmalar ile tüm iletişiminizi kaydederek istediğiniz an izlemenizi sağlar.

Stok Kodu: emutabakat250 Kategoriler: ,